Cricket Scotland League - East Fixtures


Date Home Club     Away Club Competition Venue MatchOfficial MatchOfficial
Thu 22nd Jun 2017 6:00pm Grange   v   Carlton Masterton Trophy Raeburn Place David McLean Gary Nichol
Thu 22nd Jun 2017 6:00pm Watsonians   v   RH Corstorphine Masterton Trophy Myreside Avinash Waghray Ian Roberts
Thu 22nd Jun 2017 6:15pm Dundee High School FPs   v   Kinloch SPCU 3 Counties Cup Dalnacraig Russell Brown
Sat 24th Jun 2017 12:00pm Aberdeenshire   v   Heriot's CSL Eastern Premiership Mannofield Peter Redhead William Ferguson
Sat 24th Jun 2017 12:00pm Arbroath United   v   Carlton CSL Eastern Premiership Lochlands Ian Ramage Callum Laing
Sat 24th Jun 2017 12:00pm Falkland   v   Watsonians CSL Eastern Premiership Scroggie Park David McLean Sandy Scotland
Sat 24th Jun 2017 12:00pm Grange   v   Glenrothes CSL Eastern Premiership Raeburn Place Ryan Milne Lindsay Horne
Sat 24th Jun 2017 12:00pm SMRH   v   Forfarshire CSL Eastern Premiership Inverleith Gary Nichol Graham Innes
Sat 24th Jun 2017 12:00pm Clackmannan County   v   Edinburgh South ESCA Division One
Sat 24th Jun 2017 12:00pm Heriot's   v   Edinburgh Accies ESCA Division One Goldenacre
Sat 24th Jun 2017 12:00pm Kirk Brae   v   RH Corstorphine ESCA Division One
Sat 24th Jun 2017 12:00pm Linlithgow   v   Watsonians ESCA Division One
Sat 24th Jun 2017 12:00pm Murrayfield DAFS   v   Musselburgh ESCA Division One Roseburn Park
Sat 24th Jun 2017 12:00pm Carlton   v   Edinburgh CC ESCA SE Championship Grange Loan William McPate
Sat 24th Jun 2017 12:00pm Gala   v   Freuchie ESCA SE Championship Meigle Park Clive Allen Russell Robertson
Sat 24th Jun 2017 12:00pm Marchmont   v   Kelso ESCA SE Championship Cavalry Park Eddie Kennedy
Sat 24th Jun 2017 12:00pm Penicuik   v   Grange ESCA SE Championship Kirkhill J Derrick Brown Tahir Naseem
Sat 24th Jun 2017 12:00pm RH Corstorphine   v   Dunnikier ESCA SE Championship Barnton Philip Thompson Alan Coles
Sat 24th Jun 2017 12:00pm Forfarshire   v   Kinloch SPCU NE Championship Forthill Matthew Crawford Roy Pearson
Sat 24th Jun 2017 1:00pm Bon Accord   v   Knight Riders Aberdeen CA - Grade 1 Michael Philip
Sat 24th Jun 2017 1:00pm Kemnay Kintore   v   Crescent Aberdeen CA - Grade 1 Jim Stephen
Sat 24th Jun 2017 1:00pm Fort William   v   Fort William NoSCA Senior League The Garrison Terry Curran
Sat 24th Jun 2017 1:00pm Huntly   v   Northern Counties NoSCA Senior League Castle Park
Sat 24th Jun 2017 1:00pm Highland   v   Nairn NoSCA Senior League Fraser Park Magnus Neill Norman Dabell
Sat 24th Jun 2017 1:00pm Elgin   v   Forres NoSCA Senior League Cooper Park
Sat 24th Jun 2017 1:00pm Freuchie   v   Dundee High School FPs SPCU First Division Pleasure Park
Sat 24th Jun 2017 1:00pm Perth Doo'cot   v   Stoneywood-Dyce SPCU First Division Doocot Park
Sat 24th Jun 2017 1:00pm Rossie Priory   v   St Andrews Uni Staff SPCU First Division Inchture
Sat 24th Jun 2017 1:00pm Dundee High School FPs   v   Arbroath United SPCU NE Championship Dalnacraig Graeme Hope Kishor Selokar
Sat 24th Jun 2017 1:00pm Gordonians   v   Aberdeenshire SPCU NE Championship Countesswells Steve Scott George Chappell
Sat 24th Jun 2017 1:00pm Meigle   v   Perth Doo'cot SPCU NE Championship Victory Park Andrew McAulay William Anderson
Sat 24th Jun 2017 1:00pm Stoneywood-Dyce   v   Strathmore SPCU NE Championship People's Park Russell Brown Ian Diamond
Sun 25th Jun 2017 11:00am East   v   Rest Senior Women Myreside Sandy Scotland Michael Nash
Sun 25th Jun 2017 11:00am East   v   West Senior Women Livingston J Derrick Brown
Sun 25th Jun 2017 11:00am North   v   Central Senior Women Gordonstoun Jason Stark
Sun 25th Jun 2017 12:00pm Ayr   v   Watsonians Scottish Cup New Cambusdoon Eric Young Neil Davidson
Sun 25th Jun 2017 12:00pm Drumpellier   v   Grange Scottish Cup Langloan Andrew Baird Gary Nichol
Sun 25th Jun 2017 12:00pm Heriot's   v   Forfarshire Scottish Cup Goldenacre Alexander Dowdalls Avinash Waghray
Sun 25th Jun 2017 12:00pm Poloc   v   Carlton Scottish Cup Shawholm Shaun Els Ryan Milne
Sun 25th Jun 2017 1:00pm Irvine   v   Aberdeen Grammar School FP's Cricket Scotland Challenge Cup Marress Ronnie Gilliland Ronald Martin
Sun 25th Jun 2017 1:00pm Kelso   v   Morton Cricket Scotland Challenge Cup Shedden Park William McPate Navid Hussain
Sun 25th Jun 2017 1:00pm St Modans   v   Forfarshire SPCU First Division
Sun 25th Jun 2017 1:00pm Caley U15   v   East U15 Youth National Competitions Largo Ashgar Ali Andrew McAulay
Tue 27th Jun 2017 1:00pm Glenalmond College Tourney   v   Glenalmond College Tourney. Other Matches Glenalmond Russell Brown William Anderson
Tue 27th Jun 2017 1:00pm Glenalmond College Tourney   v   Glenalmond College Tourney. Other Matches Glenalmond Matthew Crawford
Tue 27th Jun 2017 6:00pm SMRH   v   Edinburgh CC Masterton Trophy Inverleith Sandy Scotland Ian Roberts
Tue 27th Jun 2017 6:15pm Perth Doo'cot   v   Forfarshire SPCU 2 Counties Cup Victory Park, Meigle Graham Innes Ian Riley
Wed 28th Jun 2017 12:00pm Glenalmond College Tourney   v   Glenalmond College Tourney. Other Matches Glenalmond Russell Brown Ian Riley
Wed 28th Jun 2017 12:00pm Glenalmond College Tourney   v   Glenalmond College Tourney. Other Matches Glenalmond Matthew Crawford William Anderson
Wed 28th Jun 2017 12:00pm Western Warriors U15   v   Scotland Women's U21 Senior Women Hamilton Crescent
Wed 28th Jun 2017 6:15pm Meigle   v   Forfarshire SPCU 3 Counties Cup Victory Park Ryan Milne Graham Innes
Thu 29th Jun 2017 10:00am Glenalmond College Tourney   v   Glenalmond College Tourney. Other Matches Glenalmond William Anderson
Thu 29th Jun 2017 10:00am Glenalmond College Tourney   v   Glenalmond College Tourney. Other Matches Glenalmond Russell Brown Matthew Crawford
Thu 29th Jun 2017 12:00pm Scotland U17   v   MCC Senior Men Goldenacre Alexander Dowdalls Callum Laing
Thu 29th Jun 2017 6:00pm Edinburgh Academicals   v   Marchmont Masterton Trophy Newfield David McLean Douglas Smith
Thu 29th Jun 2017 6:00pm Heriot's   v   Watsonians Masterton Trophy Goldenacre Sandy Scotland Ian Roberts
Thu 29th Jun 2017 6:00pm RH Corstorphine   v   Penicuik Masterton Trophy Barnton Gary Nichol Robert Dixon
Sat 01st Jul 2017 12:00pm Aberdeenshire   v   Forfarshire CSL Eastern Premiership Mannofield David McLean Russell Brown
Sat 01st Jul 2017 12:00pm Carlton   v   Glenrothes CSL Eastern Premiership Grange Loan Gary Nichol Michael Nash
Sat 01st Jul 2017 12:00pm Falkland   v   Arbroath United CSL Eastern Premiership Scroggie Park Ian Ramage Steve Scott
Sat 01st Jul 2017 12:00pm Heriot's   v   Grange CSL Eastern Premiership Goldenacre Neil Davidson William McPate
Sat 01st Jul 2017 12:00pm Watsonians   v   SMRH CSL Eastern Premiership Myreside Peter Redhead Robin Pollok
Sat 01st Jul 2017 12:00pm Edinburgh Accies   v   Clackmannan County ESCA Division One
Sat 01st Jul 2017 12:00pm Edinburgh South   v   RH Corstorphine ESCA Division One Inch Park
Sat 01st Jul 2017 12:00pm Murrayfield DAFS   v   Heriot's ESCA Division One Roseburn Park
Sat 01st Jul 2017 12:00pm Musselburgh   v   Linlithgow ESCA Division One
Sat 01st Jul 2017 12:00pm Watsonians   v   Kirk Brae ESCA Division One Myreside
Sat 01st Jul 2017 12:00pm Edinburgh CC   v   Freuchie ESCA SE Championship Campbell Park Tahir Naseem Alan Coles
Sat 01st Jul 2017 12:00pm Gala   v   Marchmont ESCA SE Championship Meigle Park Lindsay Horne David Belton
Sat 01st Jul 2017 12:00pm Grange   v   Carlton ESCA SE Championship Raeburn Place Sandy Scotland Duncan Walker
Sat 01st Jul 2017 12:00pm Kelso   v   Dunnikier ESCA SE Championship Shedden Park Eddie Kennedy J Derrick Brown
Sat 01st Jul 2017 12:00pm RH Corstorphine   v   Penicuik ESCA SE Championship Barnton Andrew McAulay Michael MacFires
Sat 01st Jul 2017 12:00pm Arbroath United   v   Meigle SPCU NE Championship Lochlands Callum Laing
Sat 01st Jul 2017 1:00pm Dundee High School FPs   v   Stoneywood-Dyce SPCU First Division Dalnacraig
Sat 01st Jul 2017 1:00pm Freuchie   v   St Modans SPCU First Division Pleasure Park
Sat 01st Jul 2017 1:00pm Forfarshire   v   Aberdeenshire SPCU NE Championship Forthill Graham Innes William Anderson
Sat 01st Jul 2017 1:00pm Kinloch   v   Perth Doo'cot SPCU NE Championship St Andrews USG Ryan Milne Roy Pearson
Sat 01st Jul 2017 1:00pm Stoneywood-Dyce   v   Dundee High School FPs SPCU NE Championship People's Park Matthew Crawford George Chappell
Sat 01st Jul 2017 1:00pm Strathmore   v   Gordonians SPCU NE Championship Lochside Park Ian Sutherland
Sun 02nd Jul 2017 11:00am Western Warriors   v   Eastern Knights Regional Pro50 New Cambusdoon Shaun Els Ronnie Gilliland
Sun 02nd Jul 2017 11:00am U13 NatWest Finals Day   v   U13 NatWest Finals Day Youth National Competitions Inverleith Allan Jack Michael MacFires
Sun 02nd Jul 2017 11:00am U13 NatWest Finals Day   v   U13 NatWest Finals Day Youth National Competitions Inverleith Sandy Scotland Andrew McAulay
Sun 02nd Jul 2017 12:00pm Caley Highlanders U15   v   Western Warriors U15 Youth National Competitions Scroggie Park Ian Riley David Belton
Sun 02nd Jul 2017 1:00pm Gordonians   v   Dunnikier Cricket Scotland Challenge Cup Countesswells Peter Redhead Russell Brown
Sun 02nd Jul 2017 1:00pm Strathmore   v   Victoria Cricket Scotland Challenge Cup Lochside Park Francis Johnstone Colin McLardie
Sun 02nd Jul 2017 1:00pm St Andrews Uni Staff   v   Perth Doo'cot SPCU First Division
Sun 02nd Jul 2017 1:00pm Forfarshire   v   Rossie Priory SPCU First Division Forthill
Mon 03rd Jul 2017 11:00am Opponent 2   v   Opponent 3 Other Matches Eddie Kennedy J Derrick Brown
Mon 03rd Jul 2017 11:00am Fettes   v   Opponent 1 Other Matches Fettes Sandy Scotland Duncan Walker
Mon 03rd Jul 2017 1:00pm Perth & Kinross U14   v   Australian Touring U14 Youth National Competitions Doocot Park, Perth Russell Brown
Mon 03rd Jul 2017 1:00pm Caley Highlanders U14   v   Australian Touring U14 Youth National Competitions Doocot Park, Perth Ian Riley
Tue 04th Jul 2017 11:00am Fettes   v   Opponent 2 Other Matches Fettes Sandy Scotland Michael Nash
Tue 04th Jul 2017 11:00am Opponent 1   v   Opponent 3 Other Matches Eddie Kennedy J Derrick Brown
Tue 04th Jul 2017 11:00am Girls U17   v   Girls U17 Senior Women TBC
Tue 04th Jul 2017 12:00pm Caley Highlanders U15   v   Touring XI Youth National Competitions Forthill Russell Brown Ian Riley
Wed 05th Jul 2017 10:00am Fettes   v   Opponent 3 Other Matches Sandy Scotland J Derrick Brown
Wed 05th Jul 2017 10:00am Opponent 2   v   Opponent 3 Other Matches Fettes Duncan Walker Eddie Kennedy
Thu 06th Jul 2017 11:00am Scotland Under 15   v   Northumberland Under 15 ECB Under 15 County Cup Myreside Robin Pollok Michael Nash
Thu 06th Jul 2017 6:15pm Semi Final   v   Semi Final Masterton Trophy Avinash Waghray David McLean
Thu 06th Jul 2017 6:15pm Semi Final   v   Semi Final Masterton Trophy Sandy Scotland Douglas Smith
Fri 07th Jul 2017 11:00am Scotland Under 15   v   Lincolnshire Under 15 ECB Under 15 County Cup Myreside Graham Innes Matthew Crawford
Sat 08th Jul 2017 12:00pm Glenrothes   v   Falkland CSL Eastern Premiership Gilvenbank
Sat 08th Jul 2017 12:00pm Grange   v   Carlton CSL Eastern Premiership Raeburn Place
Sat 08th Jul 2017 12:00pm Heriot's   v   Forfarshire CSL Eastern Premiership Goldenacre
Sat 08th Jul 2017 12:00pm SMRH   v   Arbroath United CSL Eastern Premiership Inverleith
Sat 08th Jul 2017 12:00pm Watsonians   v   Aberdeenshire CSL Eastern Premiership Myreside
Sat 08th Jul 2017 12:00pm Clackmannan County   v   Murrayfield DAFS ESCA Division One
Sat 08th Jul 2017 12:00pm Edinburgh South   v   Edinburgh Accies ESCA Division One Inch Park
Sat 08th Jul 2017 12:00pm Kirk Brae   v   Musselburgh ESCA Division One
Sat 08th Jul 2017 12:00pm Linlithgow   v   Heriot's ESCA Division One
Sat 08th Jul 2017 12:00pm RH Corstorphine   v   Watsonians ESCA Division One Barnton
Sat 08th Jul 2017 12:00pm Carlton   v   RH Corstorphine ESCA SE Championship Grange Loan Michael Nash
Sat 08th Jul 2017 12:00pm Dunnikier   v   Penicuik ESCA SE Championship Dunnikier Country Park Eddie Kennedy Alan Coles
Sat 08th Jul 2017 12:00pm Freuchie   v   Grange ESCA SE Championship Pleasure Park Andrew McAulay J Derrick Brown
Sat 08th Jul 2017 12:00pm Kelso   v   Gala ESCA SE Championship Shedden Park Michael MacFires Iain McDonald
Sat 08th Jul 2017 12:00pm Marchmont   v   Edinburgh CC ESCA SE Championship Cavalry Park Tahir Naseem Russell Robertson
Sat 08th Jul 2017 12:00pm Forfarshire   v   Meigle SPCU NE Championship Forthill Steve Scott Ian Diamond
Sat 08th Jul 2017 1:00pm Perth Doo'cot   v   Freuchie SPCU First Division Doocot Park
Sat 08th Jul 2017 1:00pm Stoneywood-Dyce   v   St Andrews Uni Staff SPCU First Division People's Park
Sat 08th Jul 2017 1:00pm Aberdeenshire   v   Stoneywood-Dyce SPCU NE Championship Mannofield Ian Sutherland Kishor Selokar
Sat 08th Jul 2017 1:00pm Arbroath United   v   Perth Doo'cot SPCU NE Championship Lochlands Lindsay Horne Graeme Hope
Sat 08th Jul 2017 1:00pm Dundee High School FPs   v   Strathmore SPCU NE Championship Dalnacraig Roy Pearson William Anderson
Sat 08th Jul 2017 1:00pm Gordonians   v   Kinloch SPCU NE Championship Countesswells Russell Brown Graham Innes
Sun 09th Jul 2017 11:00am East   v   Rest Senior Women TBC
Sun 09th Jul 2017 1:00pm Aberdeen CA Select   v   SPCU Select Other Matches Lochside Park Peter Redhead Matthew Crawford
Sun 09th Jul 2017 1:00pm Forfarshire   v   St Modans SPCU First Division Forthill
Tue 11th Jul 2017 11:00am Scotland U19   v   Namibia U19 Senior Men New Williamfield
Wed 12th Jul 2017 11:00am Scotland U19   v   Namibia U19 Senior Men New Williamfield
Wed 12th Jul 2017 12:00pm Caley Highlanders U15   v   Scotland Ladies U21 Youth National Competitions Doocot Park Matthew Crawford Graeme Hope
Thu 13th Jul 2017 11:00am Scotland U19   v   Namibia U19 Senior Men New Williamfield
Fri 14th Jul 2017 6:00pm Final   v   Final Masterton Trophy Grange Loan Gary Nichol Sandy Scotland
Sat 15th Jul 2017 12:00pm Arbroath United   v   Aberdeenshire CSL Eastern Premiership Lochlands
Sat 15th Jul 2017 12:00pm Falkland   v   Carlton CSL Eastern Premiership Scroggie Park
Sat 15th Jul 2017 12:00pm Forfarshire   v   Grange CSL Eastern Premiership Forthill Alexander Dowdalls Callum Laing
Sat 15th Jul 2017 12:00pm SMRH   v   Glenrothes CSL Eastern Premiership Inverleith
Sat 15th Jul 2017 12:00pm Watsonians   v   Heriot's CSL Eastern Premiership Myreside
Sat 15th Jul 2017 12:00pm Edinburgh Accies   v   RH Corstorphine ESCA Division One Newfield
Sat 15th Jul 2017 12:00pm Heriot's   v   Kirk Brae ESCA Division One Goldenacre Eddie Kennedy
Sat 15th Jul 2017 12:00pm Linlithgow   v   Clackmannan County ESCA Division One Boghall
Sat 15th Jul 2017 12:00pm Murrayfield DAFS   v   Edinburgh South ESCA Division One Roseburn Park
Sat 15th Jul 2017 12:00pm Musselburgh   v   Watsonians ESCA Division One
Sat 15th Jul 2017 12:00pm Carlton   v   Dunnikier ESCA SE Championship Grange Loan Robin Pollok Tahir Naseem
Sat 15th Jul 2017 12:00pm Edinburgh CC   v   Gala ESCA SE Championship Campbell Park Gary Nichol David Belton
Sat 15th Jul 2017 12:00pm Grange   v   Marchmont ESCA SE Championship Raeburn Place Andrew McAulay Alan Coles
Sat 15th Jul 2017 12:00pm Penicuik   v   Kelso ESCA SE Championship Kirkhill Michael MacFires Russell Robertson
Sat 15th Jul 2017 12:00pm RH Corstorphine   v   Freuchie ESCA SE Championship Barnton Sandy Scotland Iain McDonald
Sat 15th Jul 2017 12:00pm Stoneywood-Dyce   v   Kinloch SPCU NE Championship People's Park Ian Sutherland Jason Stark
Sat 15th Jul 2017 1:00pm St Modans   v   Stoneywood-Dyce SPCU First Division
Sat 15th Jul 2017 1:00pm Dundee High School FPs   v   St Andrews Uni Staff SPCU First Division Dalnacraig
Sat 15th Jul 2017 1:00pm Freuchie   v   Rossie Priory SPCU First Division Pleasure Park
Sat 15th Jul 2017 1:00pm Aberdeenshire   v   Arbroath United SPCU NE Championship Mannofield Ian Kennedy Matthew Crawford
Sat 15th Jul 2017 1:00pm Gordonians   v   Forfarshire SPCU NE Championship Countesswells William Anderson Kishor Selokar
Sat 15th Jul 2017 1:00pm Meigle   v   Strathmore SPCU NE Championship Victory Park Ian Riley Graeme Hope
Sat 15th Jul 2017 1:00pm Perth Doo'cot   v   Dundee High School FPs SPCU NE Championship Doocot Park Graham Innes Russell Brown
Sun 16th Jul 2017 11:00am Scotland Under 15   v   Durham Under 15 ECB Under 15 County Cup Glenpark
Sun 16th Jul 2017 11:00am Eastern Knights   v   Caley Highlanders Regional Pro50 Raeburn Place D Allan Haggo Avinash Waghray
Mon 17th Jul 2017 11:00am Scotland Under 15   v   Cumbria Under 15 ECB Under 15 County Cup Meikleriggs
Mon 17th Jul 2017 11:00am Scotland Dev XI   v   Future All Stars Academy Senior Men Goldenacre Ryan Milne Shaun Els
Tue 18th Jul 2017 11:00am Scotland Dev XI   v   Future All Stars Academy Senior Men Fettes David McLean Ronnie Gilliland
Sat 22nd Jul 2017 12:00pm Aberdeenshire   v   Glenrothes CSL Eastern Premiership Mannofield
Sat 22nd Jul 2017 12:00pm Arbroath United   v   Heriot's CSL Eastern Premiership Lochlands
Sat 22nd Jul 2017 12:00pm Carlton   v   SMRH CSL Eastern Premiership Grange Loan
Sat 22nd Jul 2017 12:00pm Forfarshire   v   Watsonians CSL Eastern Premiership Forthill
Sat 22nd Jul 2017 12:00pm Grange   v   Falkland CSL Eastern Premiership Raeburn Place
Sat 22nd Jul 2017 12:00pm Edinburgh Accies   v   Murrayfield DAFS ESCA Division One
Sat 22nd Jul 2017 12:00pm Edinburgh South   v   Linlithgow ESCA Division One Inch Park
Sat 22nd Jul 2017 12:00pm Kirk Brae   v   Clackmannan County ESCA Division One
Sat 22nd Jul 2017 12:00pm RH Corstorphine   v   Musselburgh ESCA Division One Barnton
Sat 22nd Jul 2017 12:00pm Watsonians   v   Heriot's ESCA Division One Myreside
Sat 22nd Jul 2017 12:00pm Dunnikier   v   Freuchie ESCA SE Championship Dunnikier Country Park
Sat 22nd Jul 2017 12:00pm Gala   v   Grange ESCA SE Championship Meigle Park
Sat 22nd Jul 2017 12:00pm Kelso   v   Edinburgh CC ESCA SE Championship Shedden Park
Sat 22nd Jul 2017 12:00pm Marchmont   v   RH Corstorphine ESCA SE Championship Cavalry Park
Sat 22nd Jul 2017 12:00pm Penicuik   v   Carlton ESCA SE Championship Kirkhill
Sat 22nd Jul 2017 12:00pm Kinloch   v   Arbroath United SPCU NE Championship St Andrews USG
Sat 22nd Jul 2017 12:00pm Meigle   v   Stoneywood-Dyce SPCU NE Championship Victory Park
Sat 22nd Jul 2017 1:00pm St Modans   v   St Andrews Uni Staff SPCU First Division
Sat 22nd Jul 2017 1:00pm Stoneywood-Dyce   v   Rossie Priory SPCU First Division People's Park
Sat 22nd Jul 2017 1:00pm Dundee High School FPs   v   Aberdeenshire SPCU NE Championship Dalnacraig
Sat 22nd Jul 2017 1:00pm Gordonians   v   Perth Doo'cot SPCU NE Championship Countesswells
Sat 22nd Jul 2017 1:00pm Strathmore   v   Forfarshire SPCU NE Championship Lochside Park
Sun 23rd Jul 2017 11:00am Wildcats A   v   Cumbria Women Senior Women TBC
Sun 23rd Jul 2017 12:00pm Western Warriors   v   Eastern Knights Regional T20 Titwood
Sun 23rd Jul 2017 1:00pm Forfarshire   v   Dundee High School FPs SPCU First Division Forthill
Sun 23rd Jul 2017 3:30pm Western Warriors   v   Caledonian Highlanders Regional T20
Mon 24th Jul 2017 12:00pm Eastern Knights U15   v   Caley Highlanders U15 Youth National Competitions Myreside Clive Allen Ian Roberts
Wed 26th Jul 2017 12:00pm Eastern Knights U15   v   Wildcats U21 Youth National Competitions TBC Ashgar Ali Sandy Scotland

Cricket Scotland League - East use PlayerReg